AFFILO motosraz 3.6.2015

Včera proběhl motokárový affiliate sraz v radotínském Kart centru. Sraz uspořádali Petr Baloun a David Řezáč, kteří během měsíce spouští do ostrého provozu provizní síť AFFILO zaměřenou na módní e-shopy. Pro neznalé, Petr je top partner v oblasti módy (Nákupní rádce), David provozovatel e-shopu DesignShoes.cz, jehož affiliate program najdete v síti CJ.

Sešlo se nás asi dvanáct, od známějších jmen (Ondra Martínek, Michal Majgot) po méně známá jako Pavel Trojánek nebo Míša z mixforkids.cz. Chvíli se povídalo, pak jsme si dali v pěti jednu jízdu. Po večeři David stručně představil síť AFFILO a její výhody pro partnery. Kolem deváté jsme šli na druhou jízdu, kde se k nám přidalo pár cizích a jeli jsme v jedenácti lidech, což bylo o dost zábavnější. Už jen ty momenty, kdy jsem se jen tak tak vyhnul Davidovi, který přede mnou nevybral zatáčku nebo jsem po čtyřech kolech v závěsu za Ondrou využil jeho chybičky a předjel ho 🙂 Pak se sraz pomalu rozpouštěl až jsme zbyli ve čtyřech a někdy po jedenácté nás Petr svezl na metro.

Díky za pozvání Petrovi a Davidovi, podle kterých to nebyl poslední affiliate sraz na motokárách 🙂

Měli byste vědět, že…

  • AFFILO síť provozuje vlastní e-shopy s módou a partnerům nabídne vyšší provize než je v módě obvyklé a kromě klasického odkazování a XML výstupů nabídne spuštění brandového e-shopu na vaší vlastní doméně (!). Informace a registrace zde.
  • AFFILO Academy je pravidelně aktualizovaný seznam článků nejen z affiliate oboru.
  • AFFILO fórum na Facebooku je v současnosti nejživější fórum okolo českého affilu.
  • Petr Baloun s Markem Hnátkem a Ondrou Martínkem chystají téma affiliate na červnový sraz Markeťáků na Vysočině ve Žďáře nad Sázavou. Připravte si diáře, termín bude brzy upřesněn.
  • CJ Workshop pro pokročilé partnery proběhne příští týden 11. června v Praze. Obsahově podobný jako byl workshop na poslední Affiliate konferenci. Ještě bude upřesněno na blogu VIV Networks.

Foto & video

1 komentář u “AFFILO motosraz 3.6.2015

  1. David Řezáč

    Vojto díky moc za report! A do příště musíme potrénovat ať nás všechny v motokárách neporazí holka 😉

Komentáře jsou uzavřeny.